Anabolik Steroid Ne Kadar Süre Kullanılmalı? Previous item Anabolik Steroid Ne Zaman... Next item Anabolik Steroid Sporcular...

Anabolik Steroid Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Bazı hastalıkların tedavilerinde ve kas kütlesi artırmak için anabolik steroidler kullanılmaktadır. Kas kütlesinin, dayanıklılığın ve performansın artırılabilmesi için çeşitli spor dalları ile uğraşanlar tarafından kullanılmaktadır. Spor antrenmanlarında, toparlanma süresini azaltmak için kullananlar, kullanım sürelerini doğru ayarlamalıdır. Anabolik steroidler, kas inşası oluşturarak, atletik performansı artırabilmektedir. Anabolik steroid ne kadar süre kullanılmalı bunu için kullanmadan önce etkileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor.

Anabolik Steroid Nasıl Kullanılmalı?

Anabolik steroid ilaçlar, testosteron temelli olarak üretildiği için belirlenen kullanım tarifine göre kullanılmalıdır. Doğru kullanım şeklini uygulayanlar, oluşabilecek olan yan etkileri en aza indirebilmektedir. Kullanım şekli ve süresi kişiye göre değişebiliyor. Açık dönem olarak bilinen 6 ile 12 hafta arası kullananlar, bu süre sonrasında en az 4 hafta hiç kullanmamalıdır. Kas kütlesini daha fazla artırmak isteyenler, steroid ilaçların dozunu artırarak kullanmayı deneyebilir. Ancak, çeşitli kronik hastalığı olanların kullanması tavsiye edilmemektedir.

Anabolik Steroid Ne Kadar Süre Kullanılmalı?
Anabolik Steroid Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Anabolik Steroid Etki Süresi

Stroid ilaçlar, vücuttan alınan hormonlar ile üretilmektedir. Hormon olduğu için vücut üzerinde etkisini yavaş göstermektedir. Anabolik steroid ilaçların etki süresi yavaştır. Belirtilen tarifeye göre kullanım süresine uyulmalı ve yine belirtilen süre boyunca hiç kullanılmamalıdır. Vücuda verilen anabolik steroidler, yavaş yavaş etkisini gösterecek ve kullanıcının amacına ulaşmasını sağlayacaktır. Ne kadar ve hangi oranda kullanımı konusunda mutlaka doktor desteği alınmalıdır.

Kullanım Şekli

Anabolik steroidler, hap şeklinde üretilmiş ve oral yolla alınmaktadır. İçerisinde çeşitli protein ve vitaminler bulunmaktadır. Spor antrenmanlarından kısa süre önce az miktarda alınması önerilmektedir. Erkekler, vücut geliştirme sporunda anabolik steroidleri kullanabilmektedir. Her sporcu kullanmadan önce bazı testleri yaptırmalı ve vücut yapısına göre uygun olan ürünü kullanmalıdır.

Online Satın Alma

Anabolik steroid kullanmak isteyenler, isterikleri ürün türüne online site üzerinden daha kolay erişim yapabiliyorlar. Anabolik steroidler, tablet olarak üretildiği için ürün türleri paketlerinde farklı sayılarda tablet bulunmaktadır. Ürün seçimini yapan ve sepete ekleyenler, güvenli ödeme seçenekleri ile ödemelerini yaptıktan sonra belirttikleri adrese ürünün özel ambalajında kargo ile gönderilmesini sağlıyorlar.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.